Tüm Özellikler

Eğitim gerektirmeyen, basit ve kullanımı kolay, tam istediğiniz özellikler sizi bekliyor

Çoklu Gelir Merkezi Yönetimi

Adisyo işletmenizde yer alan farklı merkezlerin gelir ve stoklarını tek bir noktada buluşturmanızı sağlayan entegrasyon sistemidir.

Çoklu Şube Yönetimi

Adisyo çoklu şube yönetimi (Patron Uygulaması) ile işletmenizin bütün şubelerini,tek bir noktadan yönetmenizi sağlar.

Dövizli Satış

Adisyo ile dövizli satış yapmak çok kolaydır. İşletme ayarlarından dövizli satışı aktif ederek satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Adisyo ile işletmenize gelen müşterileri kolayca kayıt edebilir, onlara bakiye tanımlayabilirsiniz. CallerID özelliği ile arayan müşterilerinizin tüm bilgilerini görebilirsiniz böylece siparişinizi çok daha hızlı şekilde alabilirsiniz.

Detaylı ve Kolay Anlaşılır Raporlama

Adisyo ile yapmış olduğunuz tüm satış, ödeme ve stoklarınız işletmenize özel detaylı ve anlaşılır raporlar halinde sunulmuştur.

Paket Siparişi ve Kurye Yönetimi

Adisyo ile paket siparişlerinizi çok daha kolay şekilde yönetebilirsiniz. Paket siparişlerinizin teslim edileceği müşterilerinize ait bilgileri kolayca kayıt altında tutabilirsiniz.

Tükenen veya kritik stoklar için uyarı sistemi

Adisyo ile ürünlerinizin stok bilgilerini tutabilirsiniz. Eğer stokta kalmayan bir ürün sipariş olarak girilirse Adisyo sizi uyarır, böylece ürünün stoğunuzda kalmadığını anlarsınız.

Termal Yazıcı ve Mutfak Ekranı

Adisyo sizi mutfakta sadece ekran veya sadece yazıcı kullanmaya zorlamaz. İsterseniz mutfakta tablet, laptop, pc, all in one gibi cihazlar kullanarak mutfağa gelen siparişleri bu ekranlarda takip edebilirsiniz.

Gelişmiş Entegrasyonlar

Adisyo, her türden işletmenin paket servis süreçlerini kolay ve kusursuz bir şekilde yönetebilecekleri entegrasyonlar sunar.

Yeni nesil POS yazılımı

Önce deneyin, sonra kullandığınız kadar ödeyin.