Restaurantlarda POS Sistemi ve Faydaları

Teknolojinin hızlı gelişimiyle pek çok alanda kullanılan elektronik sistemler değişmiş ve yenilenmiştir. Teknoloji, sanayi ve sanayinin kollarında kullanılması dışında hizmet sektöründe de oldukça önemli bir paya sahiptir. Hizmet sektörünün önemli bir basamağı olan restaurantların ve cafelerin kullanmış oldukları pos sistemleri ise, restaurantların veya cafelerin hizmet kalitesi ve işleyişini önemli bir ölçüde etkilemektedir.

Yenilenen pos sistemlerinin başında adisyo uygulaması gelmektedir. Adisyo, teknolojiyle beraber geliştirilmiş ve kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Tıpkı akıllı telefonlardaki gibi bir işleyişe ve sisteme sahip olan adisyo, zaman zaman kendini yenilemekte kısacası güncellemektedir. Böylelikle yıllar geçse dahi teknolojiyi yakından takip etmenize imkân tanımakta bu sayede çağın gerisinde kalmaktan kullanıcılarını kurtarmaktadır. İnternet bağlantısının olduğu telefon, tablet ve bilgisayar gibi tüm akıllı cihazlarda kullanıma uygundur. Adisyo.com adresinde kullanıcıların hizmetine sunulan bu program sayesinde restaurant ve cafelerin edinmiş olduğu faydaları ise özetlemek gerekirse şöyledir:

Bulut tabanlı pos sistemi olduğu için tüm akıllı cihazlara uygundur, ayrıca başka bir cihaz alımı gerektirmez.

Kullanım süresince güncelleme imkânı sağladığı için eskiyip, yenisini alma ihtiyacına gerek kalmaz.

Abonelik üzerinden sisteme erişim sağlandığı için aylık veya yıllık abonelikler üzerinden kullanım rahatlığı sunar.

İşletmelerin kalite standartlarının üzerinde sipariş almasını ve yönetmesini sağlar.

Siparişlerin karışmasına veya unutulmasına imkân tanımayarak kolay ve hızlı bir şekilde alınmasını ve takip edilmesini sağlar.

Özellikle müşterilerin yoğun olduğu cafe veya restaurantlar için biçilmiş kaftan olan adisyosayesinde kolay ve hızlı siparişlerin alınmasıyla müşteri memnuniyeti artmaktadır.

Verileri anlık olarak kaydedip yedeklediği için aksi bir durumda veri kaybı yaşanmasına izin vermez.

İşletmelerin hızını arttırarak ve profesyonelliğine katkı sağlar.

Paylaş:

İlgili Yazılar

Yeni nesil POS yazılımı

Önce deneyin, sonra kullandığınız kadar ödeyin.

Tüm işletmelere 1-28 Şubat tarihleri arasında, yıllık paket sipariş entegrasyonlarında %35'e varan indirim sağlıyoruz. Detaylar Kapat