WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Detaylı Raporlar ile İşletmenizi Anlık Olarak Takip Edin!

Detaylı Raporlar ile İşletmenizi Anlık Olarak Takip Edin!

Adisyo, işletmenize özel detaylı ve anlaşılır birçok rapor sunar. Adisyo'nun raporlama özellikleri, işletmenizin satış, ödeme ve stok verilerini izlemenizi ve analiz etmenizi sağlar. Adisyo'nun kullanıcı dostu arayüzü üzerinden dilediğiniz raporu her an görüntüleyebilirsiniz.

Akıllı Raporlama ve Analiz

Adisyo ile günlük, haftalık, aylık veya dilediğiniz tarih aralığında satış raporları oluşturabilirsiniz. Bu raporlar, satış miktarını, gelirleri, ortalama sipariş değerini, en çok satılan ürünleri, satış adetlerini ve diğer satış verilerini detaylı bir şekilde gösterir. Adisyo'nun size sunduğu raporlar, işletmenizin performansını izlemenize, satış trendlerini analiz etmenize ve stratejik kararlar almanıza yardımcı olur.

Satış Verilerinizin Gücünü Keşfedin!

Adisyo ile nakit, kredi kartı, yemek kartı gibi ödeme yöntemlerinin kullanım istatistiklerini, toplam ödeme miktarlarını ve ödeme türü bazında ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca raporları dışa aktararak daha detaylı analiz yapabilir veya işletme yönetimiyle paylaşabilirsiniz.
Satış Verilerinizin Gücünü Keşfedin!
Stok Yönetimi ve Personel Takibi

Stok Yönetimi ve Personel Takibi

Adisyo Stok Durum Raporu ile stoklarınızı kontrol altında tutabilir ve gerektiğinde tedarik sürecini başlatabilirsiniz.

Ayrıca çalışanlarınızın aldığı sipariş sayısı, satış tutarı, ortalama sipariş değeri gibi performans göstergelerini personel bazında görüntüleyebilirsiniz.

Sonuç Odaklı Raporlarla İşletmenizin Performansını Artırın

Daha fazla bilgi için sizi hemen arayalım!

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Adisyo'da hangi tip raporlar bulunuyor?

Adisyo'da işletmenizin performansını izlemeniz, satış verilerini analiz etmeniz ve işletme yönetimine ilişkin kararlar almanız için geliştirilmiş Gün Sonu, Ürün Satış, Stok Durum, Restoran İstatistik ve Vardiya Satış olmak üzere 5 önemli rapor ekranı bulunur.

Adisyo Gün Sonu Raporu, işletmenizin günlük performansını ölçmek ve gelirleri izlemek için önemli bir araçtır. Gün Sonu Raporu, işletmenizin toplam satış miktarını, gelirlerini ve diğer önemli verileri size sunar.

Bu rapor, satışını yaptığınız ürünlerin performansını gösterir. Hangi ürünlerin daha fazla satıldığını, en çok satılan ürünleri, satış miktarlarını ve gelirleri görüntülemenizi sağlar.

Restoranınızın performansını daha geniş bir perspektiften değerlendirmek için kullanılan rapordur. Bu rapor, ortalama adisyon fiyatı, müşteri sayısı gibi verileri içerir. Restoranınızın genel performansını anlamak ve iyileştirmek için bu istatistikleri takip edebilirsiniz.

Stok yönetimi işletmeler için önemli bir süreçtir, Adisyo stok raporu, işletmenizin stoklarını yönetmenize yardımcı olur. Bu rapor, işletmenizin stok durumunu görüntülemenizi ve stok yönetimini optimize etmenizi sağlar.

İşletmenizdeki farklı vardiyaların performansını değerlendirmek için kullanılan bir rapordur. Çalışanların vardiya boyunca yaptıkları satışlar, sipariş sayıları, ortalama sipariş değerleri gibi verileri içerir. Bu rapor, çalışanlarınızın performansını değerlendirmek, vardiyalar arasındaki farkları analiz etmek ve işletme verimliliğini artırmak için önemli bir araçtır.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo