WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Adisyo ile Mutfakta Sipariş Kaosuna Elveda Deyin!

Adisyo ile Mutfakta Sipariş Kaosuna Elveda Deyin!

Adisyo Mutfak Yönetimi ile siparişlerin detayları, özel istekler ve ek bilgileri sistem üzerinden mutfağa aktarabilirsiniz. Bu sayede hatalı iletişim veya yanlış anlamaların önüne geçerek müşterilere doğru ve zamanında hizmet sunabilirsiniz.

Adisyo ile Tüm Mutfak Süreçlerinizi Kolayca Yönetin!

Adisyo Mutfak Yönetim Sistemi, servis ve mutfak arasındaki iletişimi en verimli şekilde sağlayarak işletmenizde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bu sistem sayesinde siparişler oluşturulduğu anda mutfak ekibine iletilir ve hazırlık süreci başlar. Mutfak personeli, siparişleri sistem üzerinden takip eder ve hazırlık aşamalarını tamamlar.

Adisyo ile Birlikte Siz de Mutfakta Sipariş Kaosuna Elveda Deyin!

Adisyo Mutfak Yönetim Sistemi, işletmenizdeki servis süreçlerini daha verimli hale getirerek zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Siparişlerin hızlı bir şekilde hazırlanması, müşteri memnuniyetini artırırken mutfak ekibinin iş yükünü azaltır.
Adisyo ile Birlikte Siz de Mutfakta Sipariş Kaosuna Elveda Deyin!

Mutfak Sipariş Yönetimi ile Verimliği Maksimuma Çıkarın

Daha fazla bilgi için sizi hemen arayalım!

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Mutfak Sipariş Yönetimi nedir?

Adisyo Mutfak Sipariş Yönetimi özelliği, kasa veya garsonlarınız tarafından oluşturulan siparişlerin mutfakta bulunan bir ekranda görüntülenmesini sağlar. Bu özellik sayesinde mutfak ekibiniz, siparişleri kolayca takip edebilir ve hazırlık sürecini yönetebilir.

Adisyo Mutfak Sipariş Yönetimi özelliği, mutfaktaki sipariş süreçlerinizi kağıt ve kalem yerine daha sistematik bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Bu özellik sayesinde hazırlanan ve hazırlanmayan siparişleriniz ayrı ayrı görüntülenir, böylece mutfaktaki hatalar minimum seviyeye iner.

Restorant Sistemi Adisyo Mobil uygulaması sayesinde ipad, tablet gibi cihazlar ile mutfak sipariş süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Adisyo, sizi mutfakta ekran kullanmaya zorlamaz. Dilerseniz bir termal yazıcı ile gelen siparişlerin otomatik olarak yazıcıdan çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürün bazlı yazdırma özelliği ile dilediğiniz ürünün dilediğiniz yazıcıdan çıkmasını da sağlayabilirsiniz.

Adisyo ile işletmenizdeki her bölüm için ayrı bir ekran veya yazıcı kullanarak süreçleri daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Örneğin, yemek siparişlerinizi mutfak ekranında veya yazıcısında, içecek siparişlerinizi bar ekranında veya yazıcısında takip edebilirsiniz. Bu sayede her bölümün sadece kendi siparişlerini takip etmesi ve hazırlaması sağlayabilirsiniz.

Restaurant Programı Adisyo'nun Mutfak Sipariş Yönetimi özelliğiyle kasa veya garsonlar tarafından oluşturulan siparişler anlık olarak mutfak ekranında görüntülenir. Mutfak personeli, siparişleri hazırladığında 'Hazır' komutunu kullanarak bildirim gönderir ve siparişi alan personele haber verir. Bu sistem sayesinde garsonlar ve mutfak personeli arasındaki iletişim hatasız ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Adisyo Mutfak Yönetim Modülü ile işletme sahipleri, mutfak süreçlerini anlık olarak kontrol edebilir, siparişlerin gecikmesini önleyebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir. Tüm bu özellikler, işletmenizin kontrol altında olmasını sağlar ve işletme sahiplerine daha iyi bir yönetim deneyimi sunar.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo