WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Yeni Nesil Donanım Çözümleriyle İşlerinizi Kolaylaştırın

Yeni Nesil Donanım Çözümleriyle İşlerinizi Kolaylaştırın

Adisyo, farklı türden donanım ürünlerinizin POS sisteminizle entegre olarak çalışmasına imkan tanır. Bu entegrasyon sayesinde işletmenizin operasyonlarını daha verimli bir şekilde yönetebilir ve müşterilere daha iyi hizmet sunabilirsiniz.

Donanımlar

İhtiyacınıza uygun donanım çözümlerimiz ile işletmenize güç katıyoruz. Yeni nesil, güncel donanım çözümleri Adisyo ile sizlerle!

Possafe HD 185 Pos Terminal

Şık ve uygun fiyatlı Possafe HD 185 sayesinde, müşterilerinize kaliteli hizmet sunun ve işletmenize değer katın. Masa siparişleriniz, paket servis ve gel-al hepsini tek bir ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Intel® Celeron j1900/ N5095 / i5 – (Çift Çekirdek 2.50 GHz)
 • DDR3 4GB (İsteğe bağlı 8GB / 16 GB yükseltme)
 • 64 Gb Msata (İsteğe bağlı yükseltme)
 • 18.5″ Led Panel - 1366×768 Çözünürlük
 • Dokunmatik - 10 Noktalı Kapasitif Ekran
 • Gösterge - 9.7″  /12.1” LCD Müşteri Göstergesi (Opsiyonel)
 • Dahili Ses Kartı / Dahili Speaker
 • WIFI / 4* USB 2.0 / 2* USB 3.0 / 1* LAN / 1* HDMI / 1* VGA
 • Ağırlık - 9kg
 • Boyutlar - 450x245x400
 • İşletim Sistemleri - Windows 8 & 10
Possafe HD 185 Pos Terminal
Possafe HD 185 Pos Terminal
Possafe HD 185 Pos Terminal
Adisyon & Fiş Yazıcı
Adisyon & Fiş Yazıcı
Adisyon & Fiş Yazıcı
Adisyon & Fiş Yazıcı

Adisyon & Fiş Yazıcı

Saniyede 250 mm hız ve 203 dpi ile yüksek kalite, kompakt ve ergonomik tasarıma sahip POSSIFY FY-200E, ethernet ve ya usb portlarından herhangi biri ile bağlanıp, hemen adisyon fişi ve raporlarınızı yazdırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Model: FY-200E Termal Fiş Yazıcı
 • Baskı Yöntemi: Direkt Termal
 • Baskı Çözünürlüğü: 203 Dpi
 • Baskı Hızı: 200 ~ 250 mm / saniye
 • Baskı Genişliği: 64 / 72mm
 • Tampon Bellek: 128K bayt
 • NV Flash: 256K bayt
 • Bağlantı Arayüzü: RS232 + USB + Ethernet

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Tek elle kolayca taşınabilen ince ve kompakt tasarım ile performansın ideal bir karışımı olan Galaxy Tab A7 Lite ile garsonlarınız, kuryeleriniz, mutfak personeliniz kolayca sipariş takibi yaparak, müşteri memnuniyetini artırır.

Teknik Özellikler

 • İşletim Sistemi: Android
 • Mobil Bağlantı: Yok
 • Ekran Modeli: TFT
 • Ekran Boyutu: 8,9 inç
 • Ekran Çözünürlüğü: 1280 x 800
 • Ram Kapasitesi: 3 GB
Samsung Galaxy Tab A7 Lite
Samsung Galaxy Tab A7 Lite
Samsung Galaxy Tab A7 Lite
Caller ID CID 812
Caller ID CID 812

Caller ID CID 812

Adisyo, ekranınızda işletmenizi arayan numaraların görünmesi, kolayca kayıt edilmesi ve hızlıca sipariş alınmasını sağlayan sistemdir.Hizmet kalitenizi geliştirip, müşterilerinizi memnun etmek için Caller ID CID 812 ile tanışın.

Farklı Donanımlarınızı POS Sistemine Kolayca Entegre Edin

Daha fazla bilgi için sizi hemen arayalım!

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Adisyo Pos Sistemini hangi donanımlar ile kullanabilirim?

Adisyo POS sistemini dokunmatik bilgisayarlar, laptoplar, tabletler, akıllı telefonlar gibi farklı türdeki cihazlar ile kullanabilirsiniz. Bu da işletmenizin esnekliğini artırır ve farklı cihazlardan Adisyo POS sistemine kolayca erişebilmenizi sağlar.

Adisyo POS Sistemi, usb veya ethernet bağlantılı tüm yazıcıları destekler. Adisyo'nun yazıcı entegrasyonu özelliği, yazıcı marka ve modelleri konusunda esneklik sağlar ve işletmenizin ihtiyaçlarına uygun yazıcıları kullanabilmenize olanak tanır. Böylece siparişlerin düzgün bir şekilde yazdırılması ve operasyonların sorunsuz bir şekilde yürütülmesi sağlanır.

Garsonlarınız, tablet veya akıllı telefonlar üzerinden mobil uygulamamız ile siparişleri hızlı bir şekilde alabilir, müşteri hesaplarını yönetebilir. Böylece işletmenizin hizmet kalitesini artırabilir ve müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

Adisyo olarak birden fazla tedarikçi aracılığıyla sizlere dokunmatik pos pc, termal yazıcı ve tablet gibi donanımları temin edebiliriz. Satışını yaptığımız bu cihazlar 2 yıl garanti kapsamındadır.

Adisyo olarak Ingenico marka yazar kasa pos cihazlarıyla TSM ve GMP3 entegrasyonu sağlayabiliyoruz. Bu entegrasyon, ödeme süreçlerinizi daha hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirecek, işletmenizin operasyonlarını kolaylaştıracaktır. Adisyo'nun sağladığı entegrasyon çözümleri sayesinde müşteri deneyimi ve ödeme süreçleriniz daha verimli hale gelecektir.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo