WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Müşterilerinize Ait Ödeme ve Tahsilat İşlemlerini Kolayca Takip Edin!

Müşterilerinize Ait Ödeme ve Tahsilat İşlemlerini Kolayca Takip Edin!

Adisyo Cari Hesap Modülü, işletmenizin finansal işlemlerini daha sistematik şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Müşterilerinizle ilgili tüm hesap hareketlerini kaydedebilir, ödeme ve tahsilatları takip edebilir ve cari hesap işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Adisyo Cari Hesap Yönetimi

Adisyo'nun Cari Hesap Yönetimi özelliği sayesinde müşteri, tedarikçi, personel veya ödenmez cari hesaplarınızı yönetebilirsiniz. İşletmenizle açık hesap çalışan müşterilerinizi Adisyo'ya ekleyebilir ve bu hesaplar üzerinden veresiye çalışabilirsiniz.

Müşterilerinizi ve Hesap Hareketlerini Kolayca Takip Edin!

Cari hesap yönetimi, müşterilerinizle ilgili daha fazla kontrol ve takip imkanı sunar. Müşteri, tedarikçi veya personel hesaplarınızı oluşturabilir, bu hesaplar üzerinden alacak ve borç işlemlerini takip edebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin hesap hareketlerini kolayca yönetebilir, açık hesap bakiyelerini kontrol edebilirsiniz.
Müşterilerinizi ve Hesap Hareketlerini Kolayca Takip Edin!

Cari Hesap Yönetimi ile İşletmenizin Finansal İşlemlerini Etkili Şekilde Yönetin

Daha fazla bilgi için sizi hemen arayalım!

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Cari Hesap Modülünü hangi işletmeler kullanmalı?

Adisyo Cari Hesap Modülü, açık hesap müşterilerinizin ödemelerini takip etmenizi sağlar. Bu modülü kullanarak, nakit satış yapmadığınız ve belirli dönemlerde ödeme aldığınız müşterilerinizin hesap hareketlerini kolayca yönetebilirsiniz.

Restoran Adisyon Programı Adisyo'nun Müşteriler ekranı üzerinden açık hesap müşterilerinizi kolayca sisteme ekleyebilirsiniz. Elinizdeki müşteri verilerini Adisyo'ya toplu olarak eklemek isterseniz, Excel formatında bulunan müşteri listesini yükleyebilirsiniz.

Adisyo'nun Müşteriler ekranında listelenen cari müşterilerinizden, müşteri profili içerisinde bulunan 'Ödeme Al' butonunu kullanarak ödeme alabilirsiniz.

Restoran Adisyon Sistemi Adisyo'nun Müşteriler ekranında, açık hesap müşterilerinize ait detay sayfasından ilgili müşterilerinizin tüm adisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Her adisyonun tarih, saat, masa numarası, ürünler ve toplam tutar bilgileri bulunur. Bu şekilde, ilgili müşterinin önceki siparişlerini, ödeme miktarlarını ve diğer detayları takip edebilirsiniz.

Adisyo'nun Müşteriler ekranında, açık hesap müşterilerinize ait detay sayfasından ilgili müşterilerinizin yapmış olduğu tüm ödemeleri ve kalan borçlarını görüntüleyebilirsiniz. Açık hesap müşterilerinizle mutabakat sağlamak için ödemeler bölümünden yapılan ödemeleri görebilir ve kalan borçları doğrulayabilirsiniz.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo