WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Adisyo ile Tüm Şubelerinizi Tek Merkezden Yönetin!

Adisyo ile Tüm Şubelerinizi Tek Merkezden Yönetin!

Adisyo Merkezi Yönetim Modülü ile işletmenizin tüm şubelerini tek bir merkezden yöneterek, iş süreçlerinizi daha etkili ve verimli hale getirebilirsiniz. Böylece sorunları hızlı bir şekilde tespit edebilir ve işletmenizin genel performansını maksimize edebilirsiniz.

Zincir İşletme Yönetimi

Adisyo HQ Modülü ile tüm şubelerinizin hareketlerini anlık ve gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Tüm şubelerinizin satış verilerini, sipariş durumlarını, müşteri geri bildirimlerini ve diğer önemli bilgileri anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece şubelerinizdeki faaliyetleri cebinize taşıyarak, işletmenizin genel performansını her an gözlemleyebilirsiniz.

Merkezi Yönetim ile Zaman ve Paradan Tasarruf Edin!

Satış analizleri, gelir-gider raporları, şube performansı gibi verileri istediğiniz zaman ve istediğiniz şube için görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede işletmenizin genel performansını değerlendirebilir ve stratejik kararlar alabilirsiniz.
Merkezi Yönetim ile Zaman ve Paradan Tasarruf Edin!
Ürün Tutarlılığı ve Kolay Yönetim!

Ürün Tutarlılığı ve Kolay Yönetim!

Tek merkezden tüm şube ürünlerini oluşturabilir ve güncellemeleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Yeni ürün eklemek, fiyat değişikliği yapmak gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu da şubeleriniz arasında ürün tutarlılığını sağlar.

Merkezi Yönetim Modülü ile İşletmenizi Verimli ve Karlı Hale Getirin

Daha fazla bilgi için sizi hemen arayalım!

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Adisyo Pos Sistemi ile tüm şubelerimi yönetebilir miyim?

Adisyo'nun HQ (Headquarters) modülü sayesinde zincir işletmelerinizin tüm şubelerini tek bir merkezden yönetebilirsiniz. HQ modülü, işletmenizin büyümesiyle birlikte yeni şubeler eklediğinizde kolayca bu şubeleri Adisyo'ya entegre edebilmenizi sağlar.

Adisyo HQ modülü ile ürünlerinizi merkezi olarak tanımlayabilir, böylece tüm şubelerinizde ortak ürünlerin kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Merkezi ürünlerinizde yapacağınız fiyat ve diğer güncellemelerin otomatik olarak tüm şubelere iletilmesini sağlayabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin şube özelinde görüntülenmesini sağlayabilir, farklı şubelerinizde aynı ürünlerin farklı fiyat ile satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Adisyo B2B modülü ile, şubeleriniz merkeze ürün taleplerinde bulunabilir, merkez ise ilgili sipariş üzerinde revizeler yapabilir ve düzenlemeleri şubelere iletebilir. B2B modülü, işletmenizin şubeleri arasındaki iletişimi ve işbirliğini güçlendirir. Tek bir ekrandan ürün taleplerini yönetmek, revizeler yapmak ve borç-alacak durumunu izlemek, işletmenizin verimliliğini artırır ve süreçleri daha sorunsuz hale getirir.

Adisyo HQ Paneli üzerinden hangi ürünlerin ne kadar stokta olduğunu görüntüleyerek, stok düzeylerini izleyebilirsiniz. Ayrıca risk modülü sayesinde belirli bir stok seviyesinin altına düşen ürünler için bildirim alabilirsiniz. Bu sayede önemli ürünlerin stoklarını takip edebilir ve zamanında sipariş vererek stok sorunlarıyla karşılaşmayı önleyebilirsiniz.

Adisyo'nun HQ (Headquarters) paneli ve Patron Adisyo mobil uygulaması aracılığıyla istediğiniz tarih aralığında şubelerinizin satışlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede şubelerinizin performansını değerlendirebilir ve işletmenizin genel satış verilerine anlık erişim sağlayabilirsiniz.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo