WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da
Cloud Kitchen & Bulut Mutfak İş Modeli için Hızlı ve Kurulum Gerektirmeyen POS Sistemi

Cloud Kitchen & Bulut Mutfak İş Modeli için Hızlı ve Kurulum Gerektirmeyen POS Sistemi

Adisyo, bulut mutfağınızı tek bir ekrandan kolayca yönetmenizi sağlayan bir dizi özellik sunar. Gelişmiş teslimat kanalı entegrasyonu ve kurye yönetim modülü ile işletmenizin verimliliğini arttırın, sipariş süreçlerinizi optimize ederek, müşteri ilişkilerinizi güçlendirin.

adisyo referansları gurme-mutfak.png
adisyo referansları zest.png
adisyo referansları mizanplus-kitchen.png

Adisyo Bulut Mutfak Çözümü ile Bütün Mutfaklar Tek Ekranda!

Adisyo'nun Bulut Mutfak çalışan işletmeler için sunduğu özel çözümlerden faydalanarak, tüm bu karmaşık görünen süreçleri basite indirgeyebilir, siparişlerinizin hazırlanma ve teslimat süreçlerini en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

Cloud Kitchen İşletmelere Özel Çözümler Adisyo'da!

Pandemi, yoğun rekabet koşulları ve değişen tüketici tercihleri gibi faktörler nedeniyle Cloud Kitchen konseptler giderek daha yaygın hale gelmektedir. Hayalet Mutfak işletmeleri, paket servis hizmetine odaklanarak ürünlerini hızlı ve verimli bir şekilde müşterilere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Adisyo, farklı teslimat kanallarının karmaşık yönetimini kolaylaştırır ve işletmenizin operasyonlarını daha verimli hale getirir. Siparişleri almak, hazırlamak, kuryelere yönlendirmek ve teslimat sürecini izlemek için Adisyo'nun kullanıcı dostu arayüzünü kullanabilirsiniz.

Dijital Menü

Adisyo ile klasik kâğıt menülerdeki baskı maliyetlerinden kurtulun, müşterilerinizi memnun ederek gelirinizi arttırın. Adisyo QR Menü, işletmenize maliyet ve zaman tasarrufu sağlarken, aynı zamanda daha esnek ve güncel bir menü sunmanızı sağlar.

Stok ve Maliyet Yönetimi

Adisyo Stok Yönetimi, ürün stoklarınızı daha etkin şekilde yönetmenize yardımcı olur. Bu sayede, stokta kalmayan ürünlerle ilgili sorunları azaltabilir, tedarik süreçlerini optimize edebilir ve maliyetleri kontrol altında tutabilirsiniz.

Mutfak Yönetimi

Adisyo Mutfak Yönetim Sistemi ile siparişin alındığı ilk andan hazırlanıp müşteriye ulaşmasına kadar olan tüm süreci kolayca yönetin, verimliliği arttırarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarın.

Gelişmiş Entegrasyonlar

Adisyo, Yemek Sepeti, Getir, Trendyol, Migros, Fuudy ve daha birçok teslimat kanalı ile entegre durumdadır. Siz de bu entegrasyonlardan faydalanarak işletmenizin büyümesini destekleyebilir, operasyonlarınızı kolaylaştırabilir ve daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

Cari Müşteri Yönetimi

Adisyo'nun Cari Hesap Modülü ile gecikmeli ödemeleri takip edebilir ve müşterilerinizin bakiyelerini güncel olarak görüntüleyebilirsiniz. Böylece, finansal durumunuzu daha iyi yönetebilir ve tahsilat süreçlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Raporlama ve Analiz

Adisyo, işletmenizin ödemelerini, ürün satışlarını, stoklarını ve daha birçok önemli detayı anlaşılır raporlar ile ölçebilmenize olanak sağlar. Bu raporlar işletme performansını izlemenize, verimlilik ve karlılık açısından değerlendirme yapmanıza yardımcı olur.

Zincir İşletme Yönetimi

Adisyo Merkezi Yönetim modülü ile işletmenizin bütün şubelerini tek bir noktadan kolayca yönetebilir, böylece sorunları hızlı bir şekilde tespit edebilir ve işletmenizin genel performansını maksimize edebilirsiniz.

Garson Çağrı Sistemi

Adisyo Garson Çağrı Sistemi, işletmenizin operasyonlarını daha verimli hale getirerek garsonlarınızın sipariş almasını, düzenlemesini ve takibini kolaylaştırır. Zamanında teslim edilen siparişler sayesinde sadık müşteriler oluşur, işletmenizin verimliliği artar.

Donanım

Adisyo POS sisteminin esnek yapısı ile işletmenizi istediğiniz herhangi bir cihaz üzerinden yönetin. Tabletler, akıllı telefonlar, bilgisayarlar...

Kullanıcı Yorumları

Adisyo kullanıcıları neler söylediler?

yorumyorum

Adisyo ile 30’dan farklı markamızın satışlarını verimli bir şekilde yönetebilirken, sunduğu kullanıcı dostu raporlar ile şube, marka, ürün bazında satış analizlerimizi kolayca yapabiliyoruz.

yorumyorum
Zest

Masis Erekli

yorumyorum

Adisyo'nun şubeli işletmeler için sunduğu merkezi yönetim modülü ile merkez-şube arasındaki ürün alışverişini kusursuz şekilde yöneterek kayıp kaçak durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerimizi tek bir hesap üzerinden yönetiyor, karşılaştırmalı şube raporlarını aynı ekran üzerinde kolayca gözlemleyebiliyoruz. Teşekkürler Adisyo...

yorumyorum
Hızlı Burger

İrfan Şayir

yorumyorum

Adisyo öncesinde şubelere ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişikliği gibi işlemleri, tüm şubeler için tek tek yapmak zorunda olduğumuzdan günlerce sürebiliyordu. Adisyo ile birlikte tüm süreçlerimiz kolaylaştı. Dakikalar içinde yeni bir şubeyi sipariş alımına hazır duruma getiriyor, fiyat güncellemelerini yapıyor, menümüze yeni eklenen bir ürünü dilediğimiz şubelere aktarabiliyoruz.

yorumyorum
Gurme Mutfak

Soner Toklu

yorumyorum

Adisyo ile online platformların takılmasından ötürü entegrasyonları sayesinde tanışmıştık. Sipariş alma sürecinden, teslim etme sürecine kadar; hazır olan siparişler, hangi kuryenin hangi pakete gideceği, ödeme alma yöntemiyle kuryelerin doğru, eksiksiz siparişleri kapatabilmesi, tüm platform siparişlerini tek bir yerden yönetme özgürlüğü gibi sayısız kolaylıkla tanıştırdı bizi.

yorumyorum
Corner Pizza

Ali Tepecik

yorumyorum

Yaklaşık 7 senedir Adisyo ile çalışıyoruz. Hatta Adisyo’yu, kullandığımız otel yönetim sistemine de entegre ettirdik, otel misafirlerimizin ekstreleri direkt hesaplarına gidiyor. Çok memnunuz. Gerektiğinde bizim için özel raporlar dahi oluşturuyorlar. Kesinlikle tavsiye ederiz.

yorumyorum
Vira Demir Otel

yorumyorum

Piyasadaki pek çok program arasından, Adisyo’yu seçtik. Hem makul ücretlendirmesi hemde çoklu şube yönetim kontrolünün rahat olması Adisyo’yu daha çok sevmemize sebep oldu. Bununla birlikte her aradığımda anlık destek aldığım süper hızlı bir teknik ekip var karşımda. Adisyo ile yola devam.

yorumyorum
4Bros Burger

Ata Ayyıldız

yorumyorum

Lavantalı Konak olarak İzmir Seferihisar’da butik otel hizmeti veriyoruz. Otel bünyesinde dışarıdan gelen misafirlerimizi de ağırladığımız aktif ve işlek bir restoranımız var. Restoranımızda Adisyo’yu kullanıyoruz, stoklarımızı ve kasayı Adisyo üzerinden takip ediyoruz. Adiyo’yu otel yazılımımız ile de entegre ettik, restoranımızı kullanan otel misafirlerimizin hesapları otomatik olarak otel yazılımına düşüyor. Destek ekibinin çözüm odaklı yaklaşımından ve sektör dinamiklerini takip eden yazılım geliştirme ekibinin çalışmalarından son derece memnunuz.

yorumyorum
Lavantalı Konak

Utku Dinç

Başlangıç Paketi

388₺/ay'dan
başlayan fiyatlarla

Uygun maliyetli, basit ve kullanımı kolay Bulut Tabanlı Pos Sistemi Adisyo'ya eğitim ve kurulum gerektirmeden üye olur, ürünlerinizi tanımlar ve dakikalar içinde sipariş almaya başlarsınız.

71₺’den başlayan fiyatlarla İşinize Değer Katacak Entegrasyonlar

İşletmenize uygun çözümü seçebilirsiniz.

Donanıma mı ihtiyacınız var?

Yeni nesil donanım çözümleriyle işlerinizi kolaylaştırın.

Adisyo Blog

Restoran ve Cafe

İşletme sahibi olmak isteyen birçok kişi, cafe, lokanta veya restoran açmak ister.

Yemek

POS sistemleri, cafe, restoran gibi işletmelerin müşterilerden alacakları ödemeleri kredi kartı, banka kartı veya diğer elektronik ödeme yöntemleri ile kabul etmelerine olanak sağlar.

Restoran ve Cafe

Soslar yemeğinize şüphesiz değer katar. Bir yemeği kremsi, daha sulu hale getirir ve esas olarak temel bileşenlere lezzet verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Bulut Pos Sistemi nedir?

Herhangi bir sunucu ve kurulum gerektirmeden, üyelik sistemi ile kullanılabilen, yeni nesil, hızlı ve güvenli sistemlere Bulut Tabanlı Pos Sistemi denir. Adisyo Pos Sistemi ile işletmenizi her an ve her yerden anlık takip edebilirsiniz. Ayrıca Bulut Teknolojisi sayesinde verileriniz her zaman güvende kalır.

Bulut mutfaklar, sadece teslimat yapılan yemeklerin hazırlanması için özel olarak kurulan yemek hazırlama mekanlarıdır. Bu tür işletmeler, fiziksel bir restoranın müşterilere hizmet vermek için tasarlandığı şekilde değil, yemekleri hazırlamak ve teslimat yapmak için optimize edilmiştir.

Adisyo'nun bulut mutfak iş modeli çalışan işletmeler için sunduğu 'Multichannel Yönetim Modeli' ile işletmenizi daha etkin bir şekilde yönetebilir ve tüm teslimat kanallarını tek bir platformda birleştirebilirsiniz. Ayrıca, Adisyo'nun sunduğu raporlama özellikleriyle, farklı teslimat kanallarının performansını izleyebilir, satışları analiz edebilir ve işletmenizin büyümesi için stratejik kararlar alabilirsiniz.

Adisyo Pos Sisteminin sunduğu, Multichannel çalışma modelini kullanarak, sınırsız sayıda teslimat kanalını Adisyo ile entegre edebilir ve tüm siparişleri tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Multichannel çalışma modeli, farklı teslimat kanallarının karmaşık yönetimini kolaylaştırır ve işletmenizin operasyonlarını daha verimli hale getirir. Siparişleri almak, hazırlamak, kuryelere yönlendirmek ve teslimat sürecini izlemek için Adisyo'nun kullanıcı dostu arayüzünü kullanabilirsiniz.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo