Migros Yemek Entegrasyonu

Adisyo, Migros Yemek ile tam entegrasyon içerisindedir. Migros Yemek üzerinden gelen tüm siparişlerinizi, Adisyo içinde yer alan paket sipariş ekranından takip edebilirsiniz.

Fuudy Entegrasyonu

Adisyo, Fuudy ile tam entegrasyon içerisindedir. Fuudy üzerinden gelen tüm siparişlerinizi, Adisyo içinde yer alan paket sipariş ekranından takip edebilirsiniz.

Trendyol Yemek Entegrasyonu

Adisyo, Trendyol Yemek ile tam entegrasyon içerisindedir. Trendyol Yemek üzerinden gelen tüm siparişlerinizi, Adisyo içinde yer alan paket sipariş ekranından takip edebilirsiniz.

Getir Yemek Entegrasyonu

Adisyo, Getir Yemek ile tam entegrasyon içerisindedir. Getir Yemek üzerinden gelen tüm siparişlerinizi, Adisyo içinde yer alan paket sipariş ekranından takip edebilirsiniz.

Yemek Sepeti Entegrasyonu

Adisyo, Yemek Sepeti ile tam entegrasyon içerisindedir. Yemek Sepeti üzerinden gelen tüm siparişlerinizi, Adisyo içinde yer alan paket sipariş ekranından takip edebilirsiniz.

Paket Servisi Entegrasyonu

Adisyo, Paket Servisi ile tam entegrasyon içerisindedir. Paket Servisi üzerinden gelen tüm siparişlerinizi, Adisyo içinde yer alan paket sipariş ekranından takip edebilirsiniz.

HMS Hotel Entegrasyonu

Adisyo, bulut tabanlı hotel yazılımı HMS ile entegrasyon içindedir. Restorant üzerinden verilen siparişleriniz hesabınıza anında yansıtılır.

Hotelier 101

Adisyo, bulut tabanlı hotel yazılımı Hotelier 101 ile tam entegrasyon içindedir. Odaya charge ve adisyon aktarımınız anında yansıtılır.

Hemen Yolda Entegrasyonu

Adisyo, Hemen Yolda ile tam entegrasyon içerisindedir. Hemen Yolda üzerinden gelen tüm siparişlerinizi, Adisyo içinde yer alan paket sipariş ekranından takip edebilirsiniz.

RestaJet Entegrasyonu

Adisyo, RestaJet ile tam entegrasyon içerisindedir. RestaJet üzerinden gelen tüm siparişlerinizi, Adisyo içinde yer alan paket sipariş ekranından takip edebilirsiniz.

Bizim Hesap Entegrasyonu

Adisyo üzerinden yaptığınız tüm sipariş işlemleriniz, anlık olarak Bizim Hesap hesabınıza aktarılır.

Caller ID Entegrasyonu

Adisyo, ekranınızda işletmenizi arayan numaraların görünmesi, kolayca kayıt edilmesi ve hızlıca sipariş alınmasını sağlayan sistemdir.

Yeni nesil POS yazılımı

Önce deneyin, sonra kullandığınız kadar ödeyin.

Tüm işletmelere 1-28 Şubat tarihleri arasında, yıllık paket sipariş entegrasyonlarında %35'e varan indirim sağlıyoruz. Detaylar Kapat