adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da

Adisyo Blog

Adisyo, blog sayfamızda sektörden güncel konularla ilgili yazılarımızı bulabilirsiniz

Cafe Restoran Tasarımları Nasıl Olmalı? Konsept, Nostalji Cafe Tasarım İpuçlarıp

Yazar: Adisyo

Cafe Restoran Tasarımları Nasıl Olmalı? Konsept, Nostalji Cafe Tasarım İpuçlarıp

Cafe ve restoranlar, müşterilerine lezzetli yemeklerin yanı sıra sıcak ve samimi bir atmosfer sunarak keyifli bir yeme-içme deneyimi yaşatırlar. Bu deneyimin bir parçası olarak, cafe restoran tasarımları da oldukça önemlidir. Tasarım, müşterilerin rahat ve davetkar bir ortamda yemek yemelerine yardımcı olur ve cafe restoranların marka imajını etkiler. Bu blog yazısında, cafe ve restoranlar için konsept ve tasarım ipuçlarını paylaşacağız. Konsept tasarımı, restoranınızın ambiyansını, menüsünü ve dekorasyonunu kapsayan bir tasarım anlayışıdır. Öte yandan nostaljik tasarımlar, müşterilerin geçmişe dönüp hoş anılarını canlandırabilecekleri keyifli bir ortam sunar.

Cafe, Restoran Tasarımları Nasıl Olmalı?

Cafe veya restoran tasarımları söz konusu olduğunda, göz önünde bulundurmanız gereken pek çok şey vardır. Genel stil ve konseptten renk şemalarına ve mobilya tasarımına kadar tüm bu unsurları, müşterileri içeri çekecek davetkar bir atmosfer yaratmak için dikkatle değerlendirilmeniz gerekir. İster cafe tasarımı, ister restaurant tasarımı olsun, en önemli konu başlığı konsepttir. Cafe veya restoranınızın ne tür bir temayı yansıtmasını istediğinize karar vermeniz önemlidir. Çünkü bu karar, diğer tüm tasarım kararlarınızı etkileyecektir. Örneğin, sıcak ve rahat bir atmosfer istiyorsanız, rustik vurgulara sahip kır tarzı dekoru tercih edebilirsiniz; müşterilerinizi daha modern bir işletme ile karşılamak istiyorsanız, şık çizgiler ve minimalist dekor daha uygun olabilir.

Cafe Dekorasyonları Nasıl Olmalı?

Cafe dekorasyonu, sadece müşterilerinize keyifli bir atmosfer sunmakla kalmaz, aynı zamanda markanızın kimliğini yansıtmak, işletmenizi rakiplerinizden ayırmak ve müşterilerinizin tekrar ziyaret etmelerini sağlamak için de çok önemlidir. İster açık hava cafe tasarımı oluşturun, ister mevcut alanınızı modernize edin veya nostaljiyi yeniden yaratmak istiyor olun, müşterilerin olumlu bir deneyim yaşamasını sağlamak için dekorunuzu geliştirmenin birçok yolu vardır. Cafe tasarımları için neler yapılabilir? sorunuza cevap verecek bazı tavsiyeler şunlardır:
 • Dış mekan cafe tasarımları söz konusu olduğunda bitkiler ve çiçeklerden oluşan açık hava oturma alanları eklemeyi düşünebilirsiniz.
 • Ahşap, taş ve hatta geri dönüştürülmüş malzemeler gibi doğal unsurları kullanarak, cafenize müşterilerinizin dikkatini çeken otantik bir his verebilirsiniz.
 • Bir açık alan kurarken, aydınlatma armatürlerinin, şemsiyelerin ve diğer mobilya parçalarının genel tasarıma nasıl dahil edilebileceğini tasarlayabilirsiniz.
 • Cafe tasarımlarına daha modern bir bakış için, insanları içeri çekmeye yardımcı olacak şık çizgiler, parlak renkler ve geometrik şekiller kullanabilirsiniz.
 • Daha fazla çekicilik için cesur desenlere veya canlı renklere sahip banklar veya sandalyeler gibi öğeler de seçebilirsiniz.
 • Modern bir cafe atmosferi yaratırken duvarları sade tutup ve bunun yerine soyut resimler veya minimalist fotoğraflar içeren sanat eserleri ekleyebilirsiniz.
 • Klasik sembolleri, örneğin retro tarzı tabelaları veya içerideki vintage masaları dekorunuza dahil ederek bazı nostaljik anıları geri getirebilirsiniz.
 • Cafe dekorasyonu, müşterilerinizi memnun etmek ve sık sık tekrar ziyaret etmelerini sağlamak için önemlidir.

Cafelerde Hangi Renkler Kullanılmalı?

Bir cafe tasarlarken, renk seçimi dikkate almanız gereken önemli bir faktördür. Renkler insanlarda farklı duygular uyandırır ve sakinleştirici bir atmosfer sağlayabilir ya da dikkat çekecek kadar canlı olabilir. Cafe tasarımınız için doğru renkleri seçmek, ister parlak ve davetkar, ister yatıştırıcı ve rahat olsun, istenen atmosferi yaratmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin, müşterilerinizin kendilerini enerjik hissetmelerini istiyorsanız, sarı ve turuncu gibi renkleri tercih edin. Bu renkler sıcaklık ve mutlulukla ilişkilendirilir. Bu nedenle müşterilerinizi iyi bir ruh haline sokacaklarından emin olabilirsiniz. Daha huzurlu bir ortam için mavi ve yeşilin tonlarını deneyin. Bu renklerin stres seviyelerini azalttığı bilinmektedir. Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için ise kırmızı ve mor gibi daha cesur renkler kullanabilirsiniz. Cafe tasarımlarınızda hangi renklerin kullanılması gerektiğine karar verirken, cafenizin nasıl bir havaya sahip olmasını istediğinizi düşünün. Nihayetinde temel hedefiniz, müşterilerinizi rahat ettirirken aynı zamanda benzersiz bir deneyim sunacak renkleri seçmek olmalıdır.

Konsept Cafe Tasarımları

Cafe tasarımları söz konusu olduğunda, konsept cafeler en popüler ve şık seçeneklerden biridir. Konsept cafe tasarımları yalnızca benzersiz bir atmosfer sağlamakla kalmaz, aynı zamanda müşterilerinize gerçekten özel olan sürükleyici bir deneyim sunar. Müşteriler, tasarımın arkasındaki fikri kolayca tanıyabilir ve bu da onları belirli bir cafeye daha fazla çeker.

Konsept Cafe Ne Demek?

Konsept cafe benzersiz yiyecek ve içecekler sunan, temalı bir restoran veya bar şeklinde oluşturulmuş tasarım stiline sahip cafedir.. Örneğin, bir sanatçının hayatı veya edebiyat referansları temalı bir konsept cafe, müşterilere başka hiçbir yerde bulamayacakları deneyimler yaşatabilir. Konsept cafe tasarımlarının ardındaki fikir, müşterilerinizin cafeye gelip birkaç saatliğine başka bir dünyaya girmiş gibi hissetmeleridir. Atmosfer davetkâr ve rahat olmalı, aynı zamanda yeni bir şeyler sunmalıdır. Cafe sahipleri, cafelerinin temasına uygun bir hava yaratmak için ahşap, metal ve taş gibi malzemeler kullanarak niş bir ortam yaratabilirler. Ellerindeki konuyu daha da vurgulamak için sanat eserleri ekleyebilir veya duvarlara alıntılar asabilirler. Konsept cafe tasarımlarında dikkat etmeniz gereken konuların başında marka imajınızı, hedef kitlenizi ve menünüzü yansıtan bir tasarım anlayışı gelmektedir. İşte konsept cafe tasarımları konusunda bazı ipuçları:
 • Minimalist tasarım anlayışı ile müşterilerin sade ve rahat bir ortamda yemek yemelerine olanak tanıyabilirsiniz.
 • Fabrika veya atölye gibi endüstriyel mekanların dekorasyon unsurlarını kullanarak bir tasarım oluşturabilirsiniz.
 • Cafe ve restoranlarda ahşap kirişler, açık renkli duvarlar ve rustik aydınlatmalar kullanılarak rustik bir tasarım yapabilirsiniz.
 • Minimalist bir stil, temiz çizgiler ve sade dekorasyon ile modern tasarıma sahip bir mekan dizayn edebilirsiniz.
 • Doğal malzemeler, ahşap mobilyalar ve yeşil bitkiler ile mekanınıza doğal bir tasarım havası verebilirsiniz.
 • İsterseniz tüm bu tasarım örneklerini cafenizin yapısı, hedef kitleniz ve menünüze göre farklı kombinasyonlarla da kullanabilirsiniz. Önemli olan müşterilerinize sıcak ve rahat bir ortam sunarak, yemek yemeyi keyifli bir deneyime dönüştürmektir.

Nostalji Cafe Tasarımları

Nostalji cafe tasarımları, eski anıları geri getirmek ve geçmişteki duyguları yeniden canlandırmak için harika bir yoldur. Bir cafe tasarlarken, ziyaretçilerinizin keyif alabileceği ve geçmişi anımsayabileceği bir atmosfer yarattığınızı unutmamanız önemlidir. Bir nostalji cafe tasarlarken göz önünde bulundurulması gereken birkaç unsur vardır. Bunlar;
 • Nostaljik cafe tasarımında ahşap zemin, eski tip mobilya ve eski tip posterlerin kullanıldığı vintage tarzı benimseyebilirsiniz.
 • Nostaljik bir atmosfer oluşturmak için sanat temalı bir cafe tasarlayabilirsiniz.
 • Pastel renkler, neon ışıklar ve retro mobilyalara kullanabilirsiniz.
 • Renkli yastıklar, el yapımı duvar dekorasyonları ve eski kitapları kullanarak mekanınıza bohem bir hava katabilirsiniz.
 • Mekanınıza nostaljik bir hava veren pastel tonlar ve toprak renklerlerle cafenizi boyayabilirsiniz.
Menünüzde cafenizin tasarımına uygun olarak özel tostlar, eski tarz kurabiyeler gibi klasik yiyecekler sunabilir ve retro yiyecekler ile menünüzü zenginleştirebilirsiniz. Bu tasarım örnekleri sizin için bir fikir oluşturabilir. Bununla beraber cafenizi kendi vizyonunuza uygun şekilde tasarlamak için farklı stilleri de birleştirebilirsiniz. Stilinizi yansıtan restoran ya da cafe tasarımını tamamladığınızda düşük maliyetli, bulut tabanlı bir pos sistemine ihtiyaç duyarsanız Adisyo’nun size özel sunduğu imkanlardan kolayca faydalanabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

Cafe, Restoran, Lokanta Açmak için Gerekli Belgeler Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Cafe, Restoran, Lokanta Açmak için Gerekli Belgeler

İşletme sahibi olmak isteyen birçok kişi, cafe, lokanta veya restoran açmak ister.

Restaurant Tanıtımı Nasıl Yapılır? Restaurant Tanıtım Yazısı Örnekleri Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Restaurant Tanıtımı Nasıl Yapılır? Restaurant Tanıtım Yazısı Örnekleri

Tanıtım ve reklam, yeni açılan bir işletmenin varlığını sürdürmesi ve faaliyet gösterdiği piyasada yer alan rakiplerinin karşısında durabilmesi için şart.

Yemeklerde Kullanılan 5 Temel Soslar Hangileridir?Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Yemeklerde Kullanılan 5 Temel Soslar Hangileridir?

Soslar yemeğinize şüphesiz değer katar. Bir yemeği kremsi, daha sulu hale getirir ve esas olarak temel bileşenlere lezzet verir.

İyi Bir Catering Seçmek İçin Nelere Dikkat Edilmeli?Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

İyi Bir Catering Seçmek İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Büyük çapta yemek hizmeti sunan ve farklı sektörlerdeki iş yerlerinin önemli bir ihtiyacını karşılayan catering şirketleri ürün ve hizmet kalitesi açısından çeşitlilik gösteriyor.

Alakart Restoran Nedir? Ne Demektir? ÖzellikleriRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Alakart Restoran Nedir? Ne Demektir? Özellikleri

Otel, restoran, kafe gibi hizmet alanlarında yapılan yemek servisleri farklılık gösterir.

İmza Tabağı Nedir?Yemek

Yazar: Adisyo

İmza Tabağı Nedir?

Markasını imza bir yemekle ilişkilendirmek, her restoranın ya da aşçının arzusudur. Çünkü imza tabağı, bireysel olarak şefi veya restoranı ...

Steakhouse Restoranı Nasıl Açılır?Yemek

Yazar: Adisyo

Steakhouse Restoranı Nasıl Açılır?

Son yıllarda, sosyal medyanın da etkisiyle gelişen ve dönüşen restoran kültürü, çok sayıda konsepte özel farklı restoranların açılmasını sağladı.

Demi Glace Sos Nedir? Nasıl Yapılır? TarifiYemek

Yazar: Adisyo

Demi Glace Sos Nedir? Nasıl Yapılır? Tarifi

Demi glace, Fransız mutfağındaki diğer pek çok sosun temeli olan zengin, yapışkan kahverengi bir sostur.

Gurme Nedir? Nasıl Gurme Olunur?Yemek

Yazar: Adisyo

Gurme Nedir? Nasıl Gurme Olunur?

Demi glace, Fransız mutfağındaki diğer pek çok sosun temeli olan zengin, yapışkan kahverengi bir sostur.

Şef Ne Demektir, Nedir, Şef Nasıl Olunur?Yemek

Yazar: Adisyo

Şef Ne Demektir, Nedir, Şef Nasıl Olunur?

Yemek yapmak bir sanattır ve şefler, bu sanatı ustalıkla icra eden kişilerdir. Şefler, mutfakta yemekleri hazırlayan, sunan ve yöneten liderlerdir.

Bıçak Çeşitleri Nelerdir? Özellikleri, Bıçak Kullanma TeknikleriYemek

Yazar: Adisyo

Bıçak Çeşitleri Nelerdir? Özellikleri, Bıçak Kullanma Teknikleri

Bıçak, mutfakların vazgeçilmez ekipmanlarının başında geliyor.

Sofra Adabı Nedir?Yemek

Yazar: Adisyo

Sofra Adabı Nedir?

Sofra, yemek yeme kuralları ile başlayıp oturuş ve davranış şekillerine kadar birçok farklı konuyu kapsayan ayrıntılı bir kavram.

Gıda İsrafı Nedir? Gıda İsrafını Önlemek İçin Neler Yapılabilir?Yemek

Yazar: Adisyo

Gıda İsrafı Nedir? Gıda İsrafını Önlemek İçin Neler Yapılabilir?

Gıda israfı, günümüz dünyasında büyük bir sorun olarak karşımıza çıkıyor ve hem ekonomik hem de çevresel açıdan olumsuz etkiler yaratıyor.

Fransız Servisi Nedir? Nasıl Yapılır?Yemek

Yazar: Adisyo

Fransız Servisi Nedir? Nasıl Yapılır?

Lezzet tutkunları bir yemekten keyif alabilmek için sadece menünün kalitesine değil ortamın ambiyansına ve yemeğin servisine de büyük önem verir.

Tablet Menü Nedir?Yemek

Yazar: Adisyo

Tablet Menü Nedir?

Gelişen teknoloji hayatın her alanında etkisini gösterirken kafe restoran sektöründe de önemli değişikliklere imza atıyor.

Menü Mühendisliği Nedir?Yemek

Yazar: Adisyo

Menü Mühendisliği Nedir?

Restoranınızın menüsü, bir yemek listesinden çok daha fazlasıdır. Potansiyel müşterileri markanızla tanıştırmak ve onları benzersiz mutfağınız hakkında heyecanlandırmak için en büyük pazarlama aracınız olabilir.

POS Sistemi Nedir? Sanal POS Adisyon Sistemi, FiyatlarıYemek

Yazar: Adisyo

POS Sistemi Nedir? Sanal POS Adisyon Sistemi, Fiyatları

POS sistemleri, cafe, restoran gibi işletmelerin müşterilerden alacakları ödemeleri kredi kartı, banka kartı veya diğer elektronik ödeme yöntemleri ile kabul etmelerine olanak sağlar.

Yemek Kamyonu Nasıl Başlatılır?Yemek

Yazar: Adisyo

Yemek Kamyonu Nasıl Başlatılır?

Gıda kamyonu olarak da anılan yemek kamyonları, yiyecek içecek sektörünün uygulanabilir

Menü Türleri Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Menü Türleri Nelerdir?

Fransızca kökenli bir kelime olan menü, en genel tanımı ile sofrada servis edilecek yemeklerin hepsi anlamına gelir.

Masa Düzeni Nasıl Olmalıdır?Yemek

Yazar: Adisyo

Masa Düzeni Nasıl Olmalıdır?

Bir restoranda yemeklerin lezzeti ve servis hizmeti kadar önemli diğer bir nokta ise kuşkusuz masa düzenidir. Etkileyici bir masa düzeni misafirlerin restorandan memnun ayrılmasını ve hatta restoranın daimi müşterisi olmasını sağlar.

Restoran Müdürünün Görevleri Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Restoran Müdürünün Görevleri Nelerdir?

Sosyal yaşamın önemli mekanlarından biri olan restoranların sorunsuz şekilde işlemesini sağlayan en önemli kişilerden biri restoran müdürüdür

Cafe Açmanın Maliyeti Ne Kadardır?-2023 | Cafe Açmak İçin Gerekli BelgelerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Cafe Açmanın Maliyeti Ne Kadardır?-2023 | Cafe Açmak İçin Gerekli Belgeler

Cafe açmak, girişimci ruhunu kullanmak isteyen insanların genellikle ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Bilinmesi Gereken Temel Yemek Pişirme Teknikleri Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Bilinmesi Gereken Temel Yemek Pişirme Teknikleri Nelerdir?

Yemek yapmak, sektör profesyonelleri için sadece iş değil, aynı zamanda bir sanat.

Kendine Has Özellikleriyle Öne Çıkan En Popüler 4 Restoran Servis ÇeşidiYemek

Yazar: Adisyo

Kendine Has Özellikleriyle Öne Çıkan En Popüler 4 Restoran Servis Çeşidi

Bir kafe ve restoranda yemeğin kalitesi ve müşterilerin memnuniyeti için hazırlanma ve pişirme kadar yemeklerin servisi ve sunumu da önemlidir.

Cloud Kitchen (Bulut Mutfak) Nedir? Hayalet Mutfak İle İlgili Kapsamlı RehberYemek

Yazar: Adisyo

Cloud Kitchen (Bulut Mutfak) Nedir? Hayalet Mutfak İle İlgili Kapsamlı Rehber

Gıda sektörü hem teknolojinin gelişmesi hem de ortaya çıkan yeni gereksinimler nedeniyle hızla değişen bir sektör.

Restoranlar İçin 6 Etkili Pazarlama StratejisiYemek

Yazar: Adisyo

Restoranlar İçin 6 Etkili Pazarlama Stratejisi

Günümüzde restoranların çalışma ve pazarlama stratejileri, dijital teknolojinin hayat bulması ile kökten değişim gösterdi. Dijital dünya sayesinde restoran sahipleri geleneksel yöntemle ağızdan ağza dolaştırılan sözlere bağımlı değiller.

Restaurant İş Planı Nasıl Yazılır? Restaurant İş Planı ÖrnekleriYemek

Yazar: Adisyo

Restaurant İş Planı Nasıl Yazılır? Restaurant İş Planı Örnekleri

Restoran açmak isteyen herkesin mutlaka bir iş planına ihtiyacı vardır.

İyi Bir Restoran Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?Yemek

Yazar: Adisyo

İyi Bir Restoran Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Restoran işinde başarılı olmak sadece yemeklerin lezzetine ve hizmet kalitesine bağlı değildir.

 Restoran Açarken Nelere Dikkat Edilmelidir?  Yemek

Yazar: Adisyo

Restoran Açarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hem sosyalleşme hem de lezzetli yemek yeme mekanı olan restoranlar, günlük hayatta önemli bir yere sahip.

 Restoran Mutfağında Olması Gerekenler Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Restoran Mutfağında Olması Gerekenler Nelerdir?

Restoran açmak isteyen bir girişimci iseniz, düşünmeniz gereken birçok detay var.

Cost Control Nedir? Cost Control Nasıl Hesaplanır?Yemek

Yazar: Adisyo

Cost Control Nedir? Cost Control Nasıl Hesaplanır?

Cost control, yapılan eylemlerin işletme üzerindeki etkilerini değerlendiren faydalı bir uygulamadır.

Adisyon Nedir? Adisyon Nasıl Hesaplanır? Yemek

Yazar: Adisyo

Adisyon Nedir? Adisyon Nasıl Hesaplanır?

Fransızcada “hesap” anlamına gelen adisyon, günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız kelimelerden biridir.

Okunması Gereken Gastronomi Kitapları Yemek

Yazar: Adisyo

Okunması Gereken Gastronomi Kitapları

Yunanca “mide” ve “kural” kelimelerinin birleşiminden oluşan gastronomi, en basit şekilde “iyi yemek pişirme bilimi” olarak değerlendirilir.

SIFIR ATIK PROJESİ VE YEŞİL RESTORANLARYemek

Yazar: Adisyo

SIFIR ATIK PROJESİ VE YEŞİL RESTORANLAR

Geri dönüşüm var, geri dönüş yok! Yeme-içme sektöründeki “yeşil restoran”ların yükselişinden gün geçtikçe yaygınlaşan “Sıfır Atık Projesi”ne, sürdürülebilirlik kavramını ele aldık

2022 ve Sonrası İçin Yeme-İçme Sektörü Trendleri Yemek

Yazar: Adisyo

2022 ve Sonrası İçin Yeme-İçme Sektörü Trendleri

Pandemi sürecinin pek çok sektörü değiştireceği öngörülüyor ki bunların başında Yeme-İçme sektörü geliyor.

Dünyanın En Eski Restoranları Yemek

Yazar: Adisyo

Dünyanın En Eski Restoranları

Finansal hizmetler sağlayıcısı “NetCredit”, Antarktika hariç her kıtada yüzlerce işletmeyi kapsayan bir araştırmaya imza attı ve ortaya (çevrimiçi de ulaşılabilen) “Dünyanın En Eski 10 Restoranı” çıktı.

Müşteri Memnuniyeti/ Müşteri Sadakati Yemek

Yazar: Adisyo

Müşteri Memnuniyeti/ Müşteri Sadakati

Günümüzde ürün kalitesi, fiyat, satış öncesi ve sonrası hizmetler, bulunabilirlik, güvenirlik, dijitalleşme, itibar yönetimi, müşterilerin beklentilerini anlamak gibi şüphesiz pek çok etken var ama bu yazıda çok popüler olan “müşteri memnuniyeti/ müşteri sadakati” kavramları üzerine eğileceğiz.

Kurye Paket Yönetiminin İşletmelere Avantajları ve ÖnemiYemek

Yazar: Adisyo

Kurye Paket Yönetiminin İşletmelere Avantajları ve Önemi

2020 yılı şüphesiz tüm dünya için zor geçiyor. Covid-19 salgını sebebiyle pandemi ilan edilmesi adeta hayatı felç etti. Sosyalleşmek, eğitim almak, işe gitmek hatta bir restoranda yemek yemek bile kısıtlandı.

Dijital Cep Menü Özellikleri Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Dijital Cep Menü Özellikleri Nelerdir?

Dünya değişiyor, dijital yaşam yaygınlaşıyor. Günümüzde teknolojinin getirdiği kolaylığı inkâr edemeyiz. Alışverişten eğitime, sağlıktan sosyal yaşama kadar her ihtiyacımızı teknoloji sayesinde giderebiliyoruz.

Cafe Otomasyon Programını Kullanmak İçin NedenlerYemek

Yazar: Adisyo

Cafe Otomasyon Programını Kullanmak İçin Nedenler

Kafe otomasyon programları sektörün yenilikçi ve sistemli yönünü temsil ediyor. Hala kafe & restoran otomasyonlarını kullanmıyorsanız eğer bu yenilikten bihaber olabilirsiniz ancak teknolojinin getirdiği sistemli, güvenli, disiplinli bu program ile kesinlikle yeni bir deneyim kazanmak mümkün.

Restoran ve Kafe İşletmeciliğinin Püf NoktalarıYemek

Yazar: Adisyo

Restoran ve Kafe İşletmeciliğinin Püf Noktaları

Bir restoran/ kafe sahibi veya işletmecisi misiniz? Yeme-içme sektörüne yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz? Yalnızca mutfakta değil, mekanın farklı alanlarında mı görev yapıyorsunuz? Yoksa iyi bir hizmet bekleyen daimi müşterilerden misiniz? Aşağıdaki tavsiyeler, bu soruların herhangi birine “evet” cevabı verenler için…

Bu Filmlerin Başrolünde “Yemek” Var!Yemek

Yazar: Adisyo

Bu Filmlerin Başrolünde “Yemek” Var!

Şeflerin Savaşı’ndan Çikolata’ya, Başrolünde “Yemek” Olan Unutulmaz Filmler

Paket Servisin Püf Noktaları Nelerdir?Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Paket Servisin Püf Noktaları Nelerdir?

Paket Servisin İncelikleri - Restoran ve Kafe İşletmecilerine Altın Değerinde Öneriler

Michelin Yıldızı Nedir? Michelin Yıldızlı Restoranlar, Türk ŞeflerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Michelin Yıldızı Nedir? Michelin Yıldızlı Restoranlar, Türk Şefler

Michelin yıldızı, dünya genelindeki restoranların kalitesini değerlendirmek için kullanılan prestijli bir puanlama sistemidir. Bu sistem, Michelin Rehberi tarafından yönetilmektedir ve restoranların yemek kalitesi, sunumu, servisi, atmosferi ve fiyatları gibi birçok faktöre göre değerlendirilir.

 Yaz Sıcakları İçin En Lezzetli İçeceklerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Yaz Sıcakları İçin En Lezzetli İçecekler

Sıcakları Bertaraf Edecek Enfes Yaz İçecekleri...

İyi Bir Garson ve ya Servis Elemanında Bulunması Gereken ÖzelliklerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

İyi Bir Garson ve ya Servis Elemanında Bulunması Gereken Özellikler

Herkes Garsonluk Yapabilir Ama Herkes İyi Bir Garson Olamaz! İyi Bir Garsonda Bulunması Gereken Özellikler

Mekanlar İçin Dijital Pazarlamanın Önemi… Kafe Ve Restoranlar İçin Sosyal Medya YönetimiRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Mekanlar İçin Dijital Pazarlamanın Önemi… Kafe Ve Restoranlar İçin Sosyal Medya Yönetimi

Şeflerin Savaşı’ndan Çikolata’ya, Başrolünde “Yemek” Olan Unutulmaz Filmler...

Yazın Tüketilmesi Gereken BesinlerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Yazın Tüketilmesi Gereken Besinler

Restoran ve Kafe Menülerinde de bu Yiyecekleri Sorunuz!...

Restoran Menüsü Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli KurallarRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Restoran Menüsü Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Kurallar

Başarılı Menü Tasarımı Nasıl Yapılır? Bu Tüyolardan Yararlanın...

Restoranlarda POS Sistemi Kullanmanın FaydalarıRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Restoranlarda POS Sistemi Kullanmanın Faydaları

Restoran işletmeleri, müşteri memnuniyetini arttırmak, siparişleri hızlı ve doğru bir şekilde yönetmek ve stok takibini kolaylaştırmak gibi birçok zorlukla karşı karşıyadır.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo