WhatsApp
adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da

Hizmet İptali ve İade

Adisyo olarak kurulduğumuz ilk andan beri amacımız işletmelerin kolay, hızlı ve güvenilir sistemler sayesinde müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermesini sağlamaktır.

Hizmet İptali ve İade

Madde 9. Sözleşmenin Sonlanması, İptal ve İade

9.1Kullanıcı bu sözleşmede belirtilen şartları ihlal ederse, Adisyo, kullanıcıya sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih edebilir. Bu durumda, kullanıcının önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

9.2Yeni başlatılan veya süresi dolan servislerle ilgili ücretlerin kullanıcı tarafından ödenmemesi durumunda, Adisyo, servisleri ve sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, kullanıcının önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

9.3Kullanıcı dilediği anda, 5 işgünü önceden faks, posta ve/veya e-posta yolu ile haber vererek sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda kullanıcının önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Ancak kullanıcı sözleşme sonuna kadar ödemeyi taahhüt ettiği ve henüz ödemediği ücretleri ödemek durumundadır.

9.4İade Garantisi Adisyo hizmet kalitesine güveniyor ve müşterilerini memnun edebileceğine inanıyor. Bunun göstergesi olarak yeni servis alan kullanıcılarına sebep göstermeksizin satın alma tarihinden itibaren 7 gün koşulsuz tam ücret iade garantisi vermektedir. Adisyo iade işleminin kesinleşmesini müteakip, 15 işgününde kullanıcısına iade tutarını ödemektedir. Adisyo, bu garantiden faydalanan kullanıcılarına, yeni servis satışı yapmama hakkını saklı tutar.

9.5Adisyo Servis Kullanım Sözleşmesine aykırı davranışlardan dolayı servisleri sonlandırılan kullanıcılar iade garantisinden faydalanamaz.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İş Ortaklığı
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo