adisyo ile dakikalar içinde pos sisteminizi açın!
+90 (216) 706 06 24
ya da

Adisyo Blog

Adisyo, blog sayfamızda sektörden güncel konularla ilgili yazılarımızı bulabilirsiniz

POS Sistemi Nedir? Sanal POS Adisyon Sistemi, Fiyatları

Yazar: Adisyo

POS Sistemi Nedir? Sanal POS Adisyon Sistemi, Fiyatları

POS sistemleri, cafe, restoran gibi işletmelerin müşterilerden alacakları ödemeleri kredi kartı, banka kartı veya diğer elektronik ödeme yöntemleri ile kabul etmelerine olanak sağlar. Bunun yanı sıra, POS sistemleri işletmelerin stok takibi, sipariş yönetimi, müşteri yönetimi gibi işlemleri de kolaylaştırabilir. Kafe, bar, büfe ve restoran gibi işletmeler; satışlarını modernize etmek ve hizmetlerini sistematik bir şekilde yönetmek için POS sistemi tercih edebilir. Böylece rekabet avantajı elde etmek ve satış stratejilerini geliştirmek mümkündür. Bu yazımızda POS sistemi nasıl çalışır? ve POS sistemlerinin hizmet sektöründeki işleyişi hakkında bilgi edinebilir ve çeşitli POS sistemleri arasındaki farkları yakından inceleyebilirsiniz.

POS Sistemi Nedir?

POS; İngilizce “Point Of Sales” yani “Satış Noktası” ifadesinin kısaltmasıdır ve hizmet sektöründe sıklıkla kullanılır. Örneğin, restaurant POS sistemini ödemenin yapılacağı anda kullanır ve süreçleri hızlandırabilirsiniz. Alınan mal veya hizmet karşılığında yapılması gereken ödemeleri de POS sistemleri aracılığıyla tahsil edebilirsiniz. Bu araçlarla işletmedeki hata payınızı en aza düşürmek, verimlilik elde etmek, ödeme süreçlerini otomatize bir hale getirmek ve personellerin iş yükünü azaltmanız mümkündür. Size uygun en iyi POS sistemi için işletmenin potansiyel müşteri kapasitesini ve ihtiyaçlarını göz önüne bulundurarak karar verebilirsiniz.

Bulut POS Sistemi

Bulut POS sistemi, bir işletmenin POS sistemlerini bulut tabanlı olarak kullanmasına olanak sağlayan teknolojidir. Bu sistem, POS sisteminin yaptığı satış işlemlerini takip etmek, müşteri yönetimi, stok takibi ve sipariş yönetimi gibi işlemlerini yapmakla beraber aynı zamanda verilerin güvenli bir şekilde saklanmasını da sağlar. Bulut POS sistemi ile verilerinizi merkezi bir yerde saklayabilirsiniz. Böylece işletmelerinizin daha hızlı ve verimli şekilde yönetilmesini sağlarsınız. Eğer birden fazla mağaza ya da şubeniz var ise, bulut POS sistemi ile bütün işlemleri tek bir yerden kontrol edebilirsiniz. Bulut POS sistemleri, geleneksel POS sistemlerine göre daha düşük maliyetlidir. İşletmelerinizin donanım ve yazılım maliyetlerini düşürmek için bu sistemi tercih edebilirsiniz. Bu noktada küçük ve orta ölçekli işletmeleriniz için ideal bir seçenek olabilir. Bulut POS sistemi ile işletmelerinizin operasyonlarının daha verimli hale getirmesine yardımcı olabilirsiniz. Örneğin Cafe POS sistemi ile kafelerin iş süreçlerini hızlandırırken, müşteri memnuniyetini artırarak kafelerin rekabet gücünü de yükseltebilirsiniz. Bunun yanı sıra internet bağlantısına ihtiyaç duymadan satış süreçlerinizi yönetmek ve ödeme tahsil etmek de bu sistemle mümkündür. İnternet erişiminden kaynaklı maddi zarara uğramak istemiyorsanız bulut POS sistemini tercih edebilirsiniz.

POS Adisyon Sistemi

POS Adisyon sistemi; kafe, bar, restoran ve büfe gibi işletmelerinizin süreçlerini daha düzenli yönetmelerine imkan tanır. Adisyon POS sistemi aracılığıyla marka işbirliğinden sipariş takibine, hesabın kişi sayısına bölümünden menü tanımına, kasadan müşteri bilgi sayfasına ve kurye takibinden istatistik raporlarına kadar pek çok özelliğe erişmeniz mümkündür. Böylece zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz.

Sanal POS Sistemi Nasıl Çalışır?

Sanal yani online POS sistemi, kartlardan tahsilat yapılmasını sağlayan bir POS yazılımıdır. Post sisteminden farklı olarak sanal pos sistemi nasıl çalışır? Öncelikle kart bilgilerini ilgili yere girmeniz gerekir. Bu bilgilerin doğruluğu teyit edilir ve ardından bankaya iletilir. Banka tarafında ise yapılan işlem provizyona alınır. Sanal POS sistemi aracılığıyla işlemlerin güvenli bir şekilde provizyona alınmasını sağlamanız ve SSL şifreleme tekniğiyle bilgilerin 3. kişilerin eline geçmesini engellemeniz mümkündür. Ödeme tahsil edildiğinde ise banka tarafından kredi kartı limiti düşürülür ve işletmenize sistematik bir raporlama sunulur.

POS Sistemi Fiyatları

POS sistemleri oldukça geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Fiyatlar, sistem özellikleri, marka, ölçeklendirme gereksinimleri ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Müşteri kapasitesi, işletmenin ihtiyaçları, işletmeye ait şubeler ve teknolojik altyapı gereksinimi gibi faktörleri değerlendirilerek POS barkod sistemi tercihi yapabilirsiniz. POS sistemleri ödeme tahsilatının yanı sıra kampanya ve indirim tanımı, satış raporu, stok takibi ve benzeri teknik özellikler sunabilir.

POS Çeşitleri Nelerdir?

POS sistemleri, işletmelerin ihtiyaçlarına ve özelliklerine göre farklı çeşitlerde olabilir. En yaygın POS sistemleri şunlardır:
  • Standart POS Sistemi: Bu tür sistemler genellikle bir bilgisayar veya tablet üzerinde çalışan yazılımlar kullanır. Barkod okuyucular, nakit çekmeceleri, yazıcılar ve diğer donanımlarla birlikte kullanabilirsiniz.
  • Bulut Tabanlı POS Sistemi: İnternet üzerinden erişilebilen bir yazılım kullanarak verileri bulutta depolar. Bu, herhangi bir cihazdan verilere erişiminizi ve sistemleri yönetmenizi sağlar.
  • Mobil POS Sistemi: Bu sistem, mobil cihazlar (akıllı telefonlar veya tabletler) üzerinde çalışan yazılımları kullanır. Barkod okuyucuları ve diğer donanımları mobil cihazlara bağlayarak kullanabilirsiniz.
  • NFC POS Sistemi: Temassız ödeme teknolojisi kullanarak ödeme işlemlerini gerçekleştirir. NFC (Near Field Communication) özellikli bir cihazı, kredi kartı veya akıllı kart gibi bir ödeme aracı ile temas ettirilerek ödeme işlemini alabilirsiniz.
  • Online POS Sistemi: Bu tür sistemler, işletmenizin online satışlarını yönetmenize izin verir. İnternet üzerinden alınan siparişler, ödeme işlemleri ve stok takibi gibi işlemleri online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

POS Otomasyon Sistemleri Nelerdir?

POS otomasyon sistemleri, genellikle bir kasa, barkod okuyucu, yazılım ve veritabanı gibi bileşenlerden oluşur. Pos kasa sistemi ile müşterilerinizin satın aldığı ürünlerin barkodlarını okutarak satış işlemini hızlandırır ve stok yönetimini de kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca, müşteri verileriniz kaydedilerek satışlarınız analiz edilebilir ve müşteri ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Kimler POS Kullanabilir?

Doğrudan ya da dolaylı yoldan herhangi bir ürün ya da hizmetin satışını yapan mağaza, kafe, restoran, bar, büfe ve benzeri işletmeler POS sistemi kullanabilir. Örneğin restoran POS sistemi, restoranların iş süreçlerini hızlandırırken, müşteri memnuniyetini artırarak restoranların rekabet gücünü de yükseltir. Veri güvenliğinin yanı sıra işletmenizi daha profesyonel bir hale getirmek ve hızını arttırmak istiyorsanız, POS sistemini tercih edebilirsiniz.

POS Nasıl Çalışır?

POS sisteminin çalışma mantığı oldukça kolaydır ve işletmedeki personeller tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kredi kartı, banka kartı ya da yemek kartının POS cihazına okutmanız ve satış butonuna bastıktan sonra ilgili ürün ya da hizmetin karşılığı olan tutarı girmeniz gerekir. Ardından müşterilerden şifre talep edebilirsiniz. Müşteri şifreyi doğru bir şekilde girdiğinde ise işlem onaylanır ve fiş alınır. Fişlerden biri müşteriye verilir, diğer fiş ise işletme içindir. Öte yandan, POS cihazından temassız ödeme seçeneği varsa müşterinin talebi doğrultusunda temassız bir şekilde ödemeyi tahsil etmeniz mümkündür. Gereken durumlarda önceki ödemelere ait verileri inceleyebilirsiniz. Adisyo, işletmenizin tüm ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ve kullanımı kolay bir POS otomasyon sistemidir. Çoklu gelir merkezi yönetimi, çoklu şube yönetimi, dövizli satış, müşteri yönetimi, detaylı ve kolay anlaşılır raporlama, paket siparişi ve kurye yönetimi, tükenen veya kritik stoklar için uyarı sistemi, termal yazıcı ve mutfak ekranı, gelişmiş entegrasyonlar gibi birçok özelliği bünyesinde barındıran Adisyo, işletmenizin verimliliğini artıracak ve yönetim süreçlerinizi kolaylaştıracak bir çözümdür. Siz de işletmeniz için uygun, detaylı özellikler ve kolay kullanımı olan Adisyo'yu tercih ederek, işletmenizi daha profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz. Adisyo ile tanışmak ve hemen kullanmaya başlamak bizimle iletişime geçin!

Diğer Blog Yazıları

Cafe, Restoran, Lokanta Açmak için Gerekli Belgeler Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Cafe, Restoran, Lokanta Açmak için Gerekli Belgeler

İşletme sahibi olmak isteyen birçok kişi, cafe, lokanta veya restoran açmak ister.

Restaurant Tanıtımı Nasıl Yapılır? Restaurant Tanıtım Yazısı Örnekleri Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Restaurant Tanıtımı Nasıl Yapılır? Restaurant Tanıtım Yazısı Örnekleri

Tanıtım ve reklam, yeni açılan bir işletmenin varlığını sürdürmesi ve faaliyet gösterdiği piyasada yer alan rakiplerinin karşısında durabilmesi için şart.

Yemeklerde Kullanılan 5 Temel Soslar Hangileridir?Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Yemeklerde Kullanılan 5 Temel Soslar Hangileridir?

Soslar yemeğinize şüphesiz değer katar. Bir yemeği kremsi, daha sulu hale getirir ve esas olarak temel bileşenlere lezzet verir.

İyi Bir Catering Seçmek İçin Nelere Dikkat Edilmeli?Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

İyi Bir Catering Seçmek İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Büyük çapta yemek hizmeti sunan ve farklı sektörlerdeki iş yerlerinin önemli bir ihtiyacını karşılayan catering şirketleri ürün ve hizmet kalitesi açısından çeşitlilik gösteriyor.

Alakart Restoran Nedir? Ne Demektir? ÖzellikleriRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Alakart Restoran Nedir? Ne Demektir? Özellikleri

Otel, restoran, kafe gibi hizmet alanlarında yapılan yemek servisleri farklılık gösterir.

İmza Tabağı Nedir?Yemek

Yazar: Adisyo

İmza Tabağı Nedir?

Markasını imza bir yemekle ilişkilendirmek, her restoranın ya da aşçının arzusudur. Çünkü imza tabağı, bireysel olarak şefi veya restoranı ...

Steakhouse Restoranı Nasıl Açılır?Yemek

Yazar: Adisyo

Steakhouse Restoranı Nasıl Açılır?

Son yıllarda, sosyal medyanın da etkisiyle gelişen ve dönüşen restoran kültürü, çok sayıda konsepte özel farklı restoranların açılmasını sağladı.

Demi Glace Sos Nedir? Nasıl Yapılır? TarifiYemek

Yazar: Adisyo

Demi Glace Sos Nedir? Nasıl Yapılır? Tarifi

Demi glace, Fransız mutfağındaki diğer pek çok sosun temeli olan zengin, yapışkan kahverengi bir sostur.

Gurme Nedir? Nasıl Gurme Olunur?Yemek

Yazar: Adisyo

Gurme Nedir? Nasıl Gurme Olunur?

Demi glace, Fransız mutfağındaki diğer pek çok sosun temeli olan zengin, yapışkan kahverengi bir sostur.

Şef Ne Demektir, Nedir, Şef Nasıl Olunur?Yemek

Yazar: Adisyo

Şef Ne Demektir, Nedir, Şef Nasıl Olunur?

Yemek yapmak bir sanattır ve şefler, bu sanatı ustalıkla icra eden kişilerdir. Şefler, mutfakta yemekleri hazırlayan, sunan ve yöneten liderlerdir.

Bıçak Çeşitleri Nelerdir? Özellikleri, Bıçak Kullanma TeknikleriYemek

Yazar: Adisyo

Bıçak Çeşitleri Nelerdir? Özellikleri, Bıçak Kullanma Teknikleri

Bıçak, mutfakların vazgeçilmez ekipmanlarının başında geliyor.

Sofra Adabı Nedir?Yemek

Yazar: Adisyo

Sofra Adabı Nedir?

Sofra, yemek yeme kuralları ile başlayıp oturuş ve davranış şekillerine kadar birçok farklı konuyu kapsayan ayrıntılı bir kavram.

Gıda İsrafı Nedir? Gıda İsrafını Önlemek İçin Neler Yapılabilir?Yemek

Yazar: Adisyo

Gıda İsrafı Nedir? Gıda İsrafını Önlemek İçin Neler Yapılabilir?

Gıda israfı, günümüz dünyasında büyük bir sorun olarak karşımıza çıkıyor ve hem ekonomik hem de çevresel açıdan olumsuz etkiler yaratıyor.

Fransız Servisi Nedir? Nasıl Yapılır?Yemek

Yazar: Adisyo

Fransız Servisi Nedir? Nasıl Yapılır?

Lezzet tutkunları bir yemekten keyif alabilmek için sadece menünün kalitesine değil ortamın ambiyansına ve yemeğin servisine de büyük önem verir.

Tablet Menü Nedir?Yemek

Yazar: Adisyo

Tablet Menü Nedir?

Gelişen teknoloji hayatın her alanında etkisini gösterirken kafe restoran sektöründe de önemli değişikliklere imza atıyor.

Menü Mühendisliği Nedir?Yemek

Yazar: Adisyo

Menü Mühendisliği Nedir?

Restoranınızın menüsü, bir yemek listesinden çok daha fazlasıdır. Potansiyel müşterileri markanızla tanıştırmak ve onları benzersiz mutfağınız hakkında heyecanlandırmak için en büyük pazarlama aracınız olabilir.

Yemek Kamyonu Nasıl Başlatılır?Yemek

Yazar: Adisyo

Yemek Kamyonu Nasıl Başlatılır?

Gıda kamyonu olarak da anılan yemek kamyonları, yiyecek içecek sektörünün uygulanabilir

Menü Türleri Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Menü Türleri Nelerdir?

Fransızca kökenli bir kelime olan menü, en genel tanımı ile sofrada servis edilecek yemeklerin hepsi anlamına gelir.

Masa Düzeni Nasıl Olmalıdır?Yemek

Yazar: Adisyo

Masa Düzeni Nasıl Olmalıdır?

Bir restoranda yemeklerin lezzeti ve servis hizmeti kadar önemli diğer bir nokta ise kuşkusuz masa düzenidir. Etkileyici bir masa düzeni misafirlerin restorandan memnun ayrılmasını ve hatta restoranın daimi müşterisi olmasını sağlar.

Restoran Müdürünün Görevleri Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Restoran Müdürünün Görevleri Nelerdir?

Sosyal yaşamın önemli mekanlarından biri olan restoranların sorunsuz şekilde işlemesini sağlayan en önemli kişilerden biri restoran müdürüdür

Cafe Restoran Tasarımları Nasıl Olmalı? Konsept, Nostalji Cafe Tasarım İpuçlarıpYemek

Yazar: Adisyo

Cafe Restoran Tasarımları Nasıl Olmalı? Konsept, Nostalji Cafe Tasarım İpuçlarıp

Cafe ve restoranlar, müşterilerine lezzetli yemeklerin yanı sıra sıcak ve samimi bir atmosfer sunarak keyifli bir yeme-içme deneyimi yaşatırlar.

Cafe Açmanın Maliyeti Ne Kadardır?-2023 | Cafe Açmak İçin Gerekli BelgelerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Cafe Açmanın Maliyeti Ne Kadardır?-2023 | Cafe Açmak İçin Gerekli Belgeler

Cafe açmak, girişimci ruhunu kullanmak isteyen insanların genellikle ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Bilinmesi Gereken Temel Yemek Pişirme Teknikleri Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Bilinmesi Gereken Temel Yemek Pişirme Teknikleri Nelerdir?

Yemek yapmak, sektör profesyonelleri için sadece iş değil, aynı zamanda bir sanat.

Kendine Has Özellikleriyle Öne Çıkan En Popüler 4 Restoran Servis ÇeşidiYemek

Yazar: Adisyo

Kendine Has Özellikleriyle Öne Çıkan En Popüler 4 Restoran Servis Çeşidi

Bir kafe ve restoranda yemeğin kalitesi ve müşterilerin memnuniyeti için hazırlanma ve pişirme kadar yemeklerin servisi ve sunumu da önemlidir.

Cloud Kitchen (Bulut Mutfak) Nedir? Hayalet Mutfak İle İlgili Kapsamlı RehberYemek

Yazar: Adisyo

Cloud Kitchen (Bulut Mutfak) Nedir? Hayalet Mutfak İle İlgili Kapsamlı Rehber

Gıda sektörü hem teknolojinin gelişmesi hem de ortaya çıkan yeni gereksinimler nedeniyle hızla değişen bir sektör.

Restoranlar İçin 6 Etkili Pazarlama StratejisiYemek

Yazar: Adisyo

Restoranlar İçin 6 Etkili Pazarlama Stratejisi

Günümüzde restoranların çalışma ve pazarlama stratejileri, dijital teknolojinin hayat bulması ile kökten değişim gösterdi. Dijital dünya sayesinde restoran sahipleri geleneksel yöntemle ağızdan ağza dolaştırılan sözlere bağımlı değiller.

Restaurant İş Planı Nasıl Yazılır? Restaurant İş Planı ÖrnekleriYemek

Yazar: Adisyo

Restaurant İş Planı Nasıl Yazılır? Restaurant İş Planı Örnekleri

Restoran açmak isteyen herkesin mutlaka bir iş planına ihtiyacı vardır.

İyi Bir Restoran Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?Yemek

Yazar: Adisyo

İyi Bir Restoran Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Restoran işinde başarılı olmak sadece yemeklerin lezzetine ve hizmet kalitesine bağlı değildir.

 Restoran Açarken Nelere Dikkat Edilmelidir?   Yemek

Yazar: Adisyo

Restoran Açarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hem sosyalleşme hem de lezzetli yemek yeme mekanı olan restoranlar, günlük hayatta önemli bir yere sahip.

 Restoran Mutfağında Olması Gerekenler Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Restoran Mutfağında Olması Gerekenler Nelerdir?

Restoran açmak isteyen bir girişimci iseniz, düşünmeniz gereken birçok detay var.

Cost Control Nedir? Cost Control Nasıl Hesaplanır?Yemek

Yazar: Adisyo

Cost Control Nedir? Cost Control Nasıl Hesaplanır?

Cost control, yapılan eylemlerin işletme üzerindeki etkilerini değerlendiren faydalı bir uygulamadır.

Adisyon Nedir? Adisyon Nasıl Hesaplanır? Yemek

Yazar: Adisyo

Adisyon Nedir? Adisyon Nasıl Hesaplanır?

Fransızcada “hesap” anlamına gelen adisyon, günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız kelimelerden biridir.

Okunması Gereken Gastronomi Kitapları  Yemek

Yazar: Adisyo

Okunması Gereken Gastronomi Kitapları

Yunanca “mide” ve “kural” kelimelerinin birleşiminden oluşan gastronomi, en basit şekilde “iyi yemek pişirme bilimi” olarak değerlendirilir.

SIFIR ATIK PROJESİ VE YEŞİL RESTORANLARYemek

Yazar: Adisyo

SIFIR ATIK PROJESİ VE YEŞİL RESTORANLAR

Geri dönüşüm var, geri dönüş yok! Yeme-içme sektöründeki “yeşil restoran”ların yükselişinden gün geçtikçe yaygınlaşan “Sıfır Atık Projesi”ne, sürdürülebilirlik kavramını ele aldık

2022 ve Sonrası İçin Yeme-İçme Sektörü Trendleri  Yemek

Yazar: Adisyo

2022 ve Sonrası İçin Yeme-İçme Sektörü Trendleri

Pandemi sürecinin pek çok sektörü değiştireceği öngörülüyor ki bunların başında Yeme-İçme sektörü geliyor.

Dünyanın En Eski Restoranları Yemek

Yazar: Adisyo

Dünyanın En Eski Restoranları

Finansal hizmetler sağlayıcısı “NetCredit”, Antarktika hariç her kıtada yüzlerce işletmeyi kapsayan bir araştırmaya imza attı ve ortaya (çevrimiçi de ulaşılabilen) “Dünyanın En Eski 10 Restoranı” çıktı.

Müşteri Memnuniyeti/ Müşteri Sadakati Yemek

Yazar: Adisyo

Müşteri Memnuniyeti/ Müşteri Sadakati

Günümüzde ürün kalitesi, fiyat, satış öncesi ve sonrası hizmetler, bulunabilirlik, güvenirlik, dijitalleşme, itibar yönetimi, müşterilerin beklentilerini anlamak gibi şüphesiz pek çok etken var ama bu yazıda çok popüler olan “müşteri memnuniyeti/ müşteri sadakati” kavramları üzerine eğileceğiz.

Kurye Paket Yönetiminin İşletmelere Avantajları ve ÖnemiYemek

Yazar: Adisyo

Kurye Paket Yönetiminin İşletmelere Avantajları ve Önemi

2020 yılı şüphesiz tüm dünya için zor geçiyor. Covid-19 salgını sebebiyle pandemi ilan edilmesi adeta hayatı felç etti. Sosyalleşmek, eğitim almak, işe gitmek hatta bir restoranda yemek yemek bile kısıtlandı.

Dijital Cep Menü Özellikleri Nelerdir?Yemek

Yazar: Adisyo

Dijital Cep Menü Özellikleri Nelerdir?

Dünya değişiyor, dijital yaşam yaygınlaşıyor. Günümüzde teknolojinin getirdiği kolaylığı inkâr edemeyiz. Alışverişten eğitime, sağlıktan sosyal yaşama kadar her ihtiyacımızı teknoloji sayesinde giderebiliyoruz.

Cafe Otomasyon Programını Kullanmak İçin NedenlerYemek

Yazar: Adisyo

Cafe Otomasyon Programını Kullanmak İçin Nedenler

Kafe otomasyon programları sektörün yenilikçi ve sistemli yönünü temsil ediyor. Hala kafe & restoran otomasyonlarını kullanmıyorsanız eğer bu yenilikten bihaber olabilirsiniz ancak teknolojinin getirdiği sistemli, güvenli, disiplinli bu program ile kesinlikle yeni bir deneyim kazanmak mümkün.

Restoran ve Kafe İşletmeciliğinin Püf NoktalarıYemek

Yazar: Adisyo

Restoran ve Kafe İşletmeciliğinin Püf Noktaları

Bir restoran/ kafe sahibi veya işletmecisi misiniz? Yeme-içme sektörüne yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz? Yalnızca mutfakta değil, mekanın farklı alanlarında mı görev yapıyorsunuz? Yoksa iyi bir hizmet bekleyen daimi müşterilerden misiniz? Aşağıdaki tavsiyeler, bu soruların herhangi birine “evet” cevabı verenler için…

Bu Filmlerin Başrolünde “Yemek” Var!Yemek

Yazar: Adisyo

Bu Filmlerin Başrolünde “Yemek” Var!

Şeflerin Savaşı’ndan Çikolata’ya, Başrolünde “Yemek” Olan Unutulmaz Filmler

Paket Servisin Püf Noktaları Nelerdir?Restoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Paket Servisin Püf Noktaları Nelerdir?

Paket Servisin İncelikleri - Restoran ve Kafe İşletmecilerine Altın Değerinde Öneriler

Michelin Yıldızı Nedir? Michelin Yıldızlı Restoranlar, Türk ŞeflerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Michelin Yıldızı Nedir? Michelin Yıldızlı Restoranlar, Türk Şefler

Michelin yıldızı, dünya genelindeki restoranların kalitesini değerlendirmek için kullanılan prestijli bir puanlama sistemidir. Bu sistem, Michelin Rehberi tarafından yönetilmektedir ve restoranların yemek kalitesi, sunumu, servisi, atmosferi ve fiyatları gibi birçok faktöre göre değerlendirilir.

 Yaz Sıcakları İçin En Lezzetli İçeceklerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Yaz Sıcakları İçin En Lezzetli İçecekler

Sıcakları Bertaraf Edecek Enfes Yaz İçecekleri...

İyi Bir Garson ve ya Servis Elemanında Bulunması Gereken ÖzelliklerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

İyi Bir Garson ve ya Servis Elemanında Bulunması Gereken Özellikler

Herkes Garsonluk Yapabilir Ama Herkes İyi Bir Garson Olamaz! İyi Bir Garsonda Bulunması Gereken Özellikler

Mekanlar İçin Dijital Pazarlamanın Önemi… Kafe Ve Restoranlar İçin Sosyal Medya YönetimiRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Mekanlar İçin Dijital Pazarlamanın Önemi… Kafe Ve Restoranlar İçin Sosyal Medya Yönetimi

Şeflerin Savaşı’ndan Çikolata’ya, Başrolünde “Yemek” Olan Unutulmaz Filmler...

Yazın Tüketilmesi Gereken BesinlerRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Yazın Tüketilmesi Gereken Besinler

Restoran ve Kafe Menülerinde de bu Yiyecekleri Sorunuz!...

Restoran Menüsü Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli KurallarRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Restoran Menüsü Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Kurallar

Başarılı Menü Tasarımı Nasıl Yapılır? Bu Tüyolardan Yararlanın...

Restoranlarda POS Sistemi Kullanmanın FaydalarıRestoran ve Cafe

Yazar: Adisyo

Restoranlarda POS Sistemi Kullanmanın Faydaları

Restoran işletmeleri, müşteri memnuniyetini arttırmak, siparişleri hızlı ve doğru bir şekilde yönetmek ve stok takibini kolaylaştırmak gibi birçok zorlukla karşı karşıyadır.

İletişim
Özellikler
Hakkımızda
Sözleşmeler
Kaynaklar
İletişim
Sosyal Medya
app store adisyo
play store adisyo
Copyright © Adisyo 2023. Tüm Hakları Saklıdır
Google
5,0
yerli üretim adisyo