Afanda GL-1521 POS Bilgisayar

Şık ve uygun fiyatlı Afanda GL-1521 sayesinde, müşterilerinize kaliteli hizmet sunun ve işletmenize değer katın. Bu sistem anında çalıştırılmaya hazırdır. 19" inç multi touch dokunmatik ekran, Intel i3 işlemci, 4 Gb Bellek ve 64 Gb SSD ile fark yaratır.

Afanda JP-80 Termal Fiş Yazıcı

Saniyede 250 mm hız ve 180 dpi ile yüksek kalite, kompakt ve ergonomik tasarıma sahip AFANDA JP-80, ethernet ve ya usb portlarından herhangi biri ile bağlantı sağlar, 80mm. yazdırma genişliğine sahiptir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.

Samsung Galaxy Tab A Tablet T290 8"

Tek elle kolayca taşınabilen ince ve kompakt tasarım ile performansın ideal bir karışımı olan Galaxy Tab A 8.0" ile beklediğinizden daha fazlasını sunan pratik bir yol arkadaşına kavuşun. Galaxy Tab A; 2GB RAM, 32GB depolama alanı ve en son Android 9+ işletim sistemine sahip. Özel bir SD kartı yuvası da tüm anılarınızı tek bir cihazda saklayabilmeniz için 512GB’a kadar depolama alanı sağlıyor.

Caller ID CID 602 Cihazı

Adisyo, ekranınızda işletmenizi arayan numaraların görünmesi, kolayca kayıt edilmesi ve hızlıca sipariş alınmasını sağlayan sistemdir. Sipariş yönetiminizi verimli hale getirmek için Caller ID CID 602 ile tanışın.

Yeni nesil POS yazılımı

Önce deneyin, sonra kullandığınız kadar ödeyin.

WhatsApp